Darmowy śpiworek dla wcześniaka
Darmowy śpiworek dla wcześniaka
Darmowy śpiworek dla wcześniaka

Darmowy śpiworek dla wcześniaka

ROZMIAR: 1.8-2.5 kg

Darmowy śpiworek dla wcześniaków jest przeznaczony dla dzieci, które pozostają jeszcze w szpitalu lub niedawno zostały wypisane.

Co roku w Polsce rodzi się ponad 24 tys. wcześniaków. Te dzieci i ich rodziny prowadzą największą bitwę - walkę o życie i zdrowie od pierwszego oddechu.

Bardzo często, gdy dziecko jest gotowe, aby opuścić szpital, jego rodzice zdają sobie sprawę, że ubrania i inne rzeczy, które mają są nieodpowiednie, gdyż są po prostu za duże. Jednym z tych „za dużych” rzeczy będzie też śpiworek. I jeśli małe ubranka  można znaleźć na rynku, to specjalnych, dostosowanych do potrzeb wcześniaków śpiworków, rodzina nie będzie w stanie kupić.

Dlatego, dla Najdzielniejszych Maluszków na Świecie, zaprojektowaliśmy śpiworki, które one dostaną w PREZENCIE.

WAŻNE: Każdemu wcześniakowi przysługuje wyłącznie jeden śpiworek (1 sztuka/ 1 dziecko)

„DARMOWY ŚPIWOREK DLA WCZEŚNIAKA” stanowi wsparcie dla rodziców wcześniaka, którzy na początkowym etapie wychowywania dziecka mogą potrzebować naszej pomocy. W związku z tym, że śpiworek jest przyznawany w konkretnym celu, nie podlega on dalszej odsprzedaży.

WAŻNE: Składając zamówienie akceptujesz treść REGULAMINU „DARMOWY ŚPIWOREK DLA WCZEŚNIAKA”, który znajduję się poniżej.

Dostosowywanie produktu

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Usługodawcę - przez firmę Justyna Makuch z siedzibą w ul. Władysława Broniewskiego 3/1, 32-600 Oświęcim, moich danych osobowych mojego dziecka dotyczących zdrowia: dane o przedwczesnym urodzeniu (dane osobowe szczególnej kategorii, o których mowa w art. 13 Rozporządzenia RODO - tzw. dane wrażliwe), w celu prawidłowego wykonania Umowy, na zasadach przewidzianych w polityce prywatności Sklepu Internetowego. Podanie tych danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie, skutkuje brakiem możliwości wzięcia udziału w akcji „DARMOWY ŚPIWOREK DLA WCZEŚNIAKA”.
  • 250 znaków max
    Twoje dostosowanie:
  • .png .jpg .gif
Ostatnie sztuki w magazynie
0,00 zł
Brutto

 

Co roku w Polsce rodzi się ponad 24 tys. wcześniaków. Te dzieci i ich rodziny prowadzą największą bitwę - walkę o życie i zdrowie od pierwszego oddechu. Heroiczna walka noworodka o swoje życie, daje siłę i nadzieję Rodzicom, którzy czuwając nad bezpieczeństwem dziecka przez całą dobę, zapominają o innych sprawach czy nawet problemach.

Wybór ubrań i akcesoriów dla dziecka przedwcześnie urodzonego staje się sprawą drugoplanową. Bardzo często, gdy dziecko jest gotowe, aby opuścić szpital, jego rodzice zdają sobie sprawę, że ubrania i inne rzeczy, które mają w domu są nieodpowiednie, gdyż są po prostu za duże. Jednym z tych „za dużych” rzeczy będzie też śpiworek. I jeśli małe ubranka  można znaleźć na rynku, to specjalnych, dostosowanych do potrzeb wcześniaków śpiworków, rodzina nie będzie w stanie kupić. Zdajemy sobie sprawę, że zwłaszcza te dzieci i ich rodziny potrzebują jeszcze większego bezpieczeństwa i spokoju podczas snu.

Dlatego, dla Najdzielniejszych Maluszków na Świecie, zaprojektowaliśmy specjalne śpiworki, które one dostaną w prezencie.

Śpiworek to najbezpieczniejszy sposób na spokojny sen dziecka od pierwszych dni życia. Prawidłowo dopasowany i założony, zapewni stałą temperaturę ciała i nie pozwoli dziecku nadmiernie się przegrzewać lub nadmiernie ochłodzić, co jest bardzo ważne przy opiece nad dzieckiem przedwcześnie urodzonym.

ŚPIWOREK Z MISJĄ- AKCJA WYSYŁKOWA - REGULAMIN
„DARMOWY ŚPIWOREK DLA WCZEŚNIAKA”1. Definicja: Wcześniak – dziecko urodzone przedwcześnie - między 22. a 37. tygodniem ciąży.
2. Każdemu wcześniakowi przysługuje wyłącznie jeden śpiworek. Ważne: wzór śpiworka wybierany losowo, brak możliwości wyboru wzoru, oraz grubość śpiworka dostosowana do obowiązującej pory roku.

3. „DARMOWY ŚPIWOREK DLA WCZEŚNIAKA” stanowi wsparcie dla rodziców wcześniaka, którzy na początkowym etapie wychowywania dziecka mogą potrzebować naszej pomocy. W związku z tym, że śpiworek jest przyznawany w konkretnym celu, nie podlega on dalszej odsprzedaży.

4. Akcja wysyłkowa „Darmowy śpiworek dla wcześniaka” obowiązuje na terenie Polski.
5. Śpiworek zostanie wysłany na adres podany przez Ciebie jako adres do korespondencji (adres polski).
6. W celu wzięcia udziału w akcji wysyłkowej, na stronie internetowej załącz zdjęcie tabliczki informacyjnej dziecka ze szpitala, zawierającej datę urodzenia i wagę dziecka. Dane jak imię, nazwisko, tydzień ciąży, w którym urodziło się dziecko, nie jest konieczne i tych danych nie wymagamy. Prosimy o zasłonięcie tych informacji.
7. Twoje dane adresowe są nam potrzebne w celu wysłania zamówionego śpiworka dla wcześniaka. W zamówieniu prosimy również o wpisanie aktualnego i poprawnego numeru telefonu.
8. Załączając zdjęcie tabliczki informacyjnej akceptujesz klauzulę o poniższej treści:
Na podstawie przepisu art. 9 ust. 2 lit. a) RODO wyrażam zgodę na przetwarzania danych osobowych mojego dziecka, tj. wagi oraz daty urodzenia w celu wzięcia udziału w akcji wysyłkowej „Darmowy śpiworek dla wcześniaka”. Zgoda jest udzielona dobrowolnie i może być cofnięta w każdym czasie.
9. Usługobiorca, który nie zgadza się z powyższą klauzulą i nie załączy zdjęcia, nie może zamówić śpiworka, a tym samym nie może wziąć udziału w akcji wysyłkowej.
10. Usługobiorca, który zrezygnuje z wysłania zdjęcia, w terminie późniejszym może ponownie wziąć udział w akcji wysyłkowej.
11. Warunkiem otrzymania śpiworka jest opłacenie kosztów przesyłki w kwocie 14 zł (wysyłka kurierska)
12. Akcja wysyłkowa „Darmowy śpiworek dla wcześniaka” trwa do odwołania.
13. Administratorem Twoich Danych Osobowych jest Justyna Makuch prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Justyna Makuch, ul. Władysława Broniewskiego 3/1, 32 – 600 Oświęcim. Więcej informacji o ochronie danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej polityce prywatności pod adresem: https://angelbaby.pl/content/2-polityka-prywatnosci
14. W kwestiach nieuregulowanych powyżej, zastosowanie ma Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną, który znajdziesz pod adresem: https://angelbaby.pl/content/3-regulamin

Wysyłka na terenie Polski odbywa się za pośrednictwem:

DHL/ DPD – 14,00 zł.

Czas dostawy: Jeśli zamówiony produkt jest dostępny, Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin i dostarczone na podany przez Ciebie adres pocztowy w ciągu 3-6 dni roboczych od potwierdzenia wysyłki z naszej strony (e-mail: Wysłane)

Numer Państwa przesyłki będzie znajdował się w wiadomości e-mail od kuriera, w którym to firma kurierska będzie informować o terminie i dostawie przesyłki.

Dodatkowe informacje: Przed dostarczeniem Twojego zamówienia możemy kontaktować się z Tobą pod numerem podanym w zamówieniu -  dlatego, tak ważny jest aktualny i dokładnie wprowadzony do zamówienia numer telefonu.

Staramy się szukać najlepszych rozwiązań. Robimy co w naszej mocy, aby skracać czas Państwa oczekiwania na przesyłkę.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: office@angelbaby.pl, tel. 730 347 155.

Produkty Angel Baby są wykonane z wielką dbałością o każdy szczegół, aby zaoferować produkt wysokiej jakości, spełniający najwyższe europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Nasze wzory i projekty są wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w połączeniu z najnowszymi trendami w przemyśle tekstylnym w produkcji artykułów dla niemowląt i dzieci. Z tego powodu gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo każdego z naszych produktów. Naszym głównym celem jest utrzymanie pełnej satysfakcji z naszych produktów.

Ważne! Jeśli powodem oddania śpiworka jest jego „za duży” rozmiar i tylko przyłożyłeś śpiworek do dziecka, prosimy załóżcie śpiworek. Jeśli został wybrany zgodnie z tabelą rozmiarów (Tabele rozmiarów i grubości śpiworków ), jest to dobrze dobrany śpiworek. Nasze śpiworki pełnią funkcję kołderki, nie ubranka, czy kombinezonu. To nasza definicja swobody ruchów, wygody i bezpiecznego snu. Potrzebujesz naszej pomocy – śmiało dzwoń.

Jeśli powodem odstąpienie od zakupu jest coś zupełnie innego, tutaj nie dyskutujemy. Dlatego, gdy zdecydujesz się odstąpić od umowy zakupu i odesłać produkt/produkty, oczywiście masz do tego prawo. Zwróć jednak uwagę na nasze następujące wymagania:
•    Produkt musi być w stanie nienaruszonym (przymierzony) -  z oryginalnie przypiętą metką, czysty, bez plam, dziur i otarć itp..
•    Produkt nie może być wyprany.

Angel Baby zastrzega sobie prawo do zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta podczas składania zamówienia, po upewnieniu się, że powyższe wymagania zostały spełnione. Jeśli powyższe wymagania nie zostały spełnione, będziemy zmuszeni zgodnie z podpunktem 8.7. Regulaminu „Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.” zmniejszyć wartość zwracanego produktu.

Ważne! Prosimy poinformować nas o odstąpieniu od zakupu na adres e-mail: office@angelbaby.pl i odesłać przedmiot odstąpienia na adres:
Angel Baby Polska Justyna Makuch, ul. Broniewskiego 3/1, 32-600 Oświęcim tel.730-347-155 (prosimy nie zapomnieć wpisać na przesyłkę naszego numeru tel.).

Do przesyłki należy dołączyć kartkę z numerem zamówienia (np. dokument zamówienia, paragon) oraz formularz zwrotu (wzór znajduje się w Regulaminie - punkt 11.) jeśli nie został wysłany na wyżej wymieniony adres e-mail.

Prosimy o staranne złożenie produktu, bezpieczne zapakowanie przesyłki oraz zachowanie numeru śledzenia w przypadku ewentualnego zagubienia nadanej paczki.

Koszty zwrotu są ponoszone przez klienta. Jeśli wystąpi problem lub błąd z naszej strony, dołożymy wszelkich starań, aby go naprawić, a zwrot nastąpi na nasz koszt.

Po otrzymaniu przesyłki od konsumenta należna kwota zostanie zwrócona poprzez taką samą metodę płatności, jaką wybrał Klient podczas płatności za zamówienie – PayU lub przelew bankowy (dyspozycja zwrotu najpóźniej następnego dnia roboczego).

Jesteśmy do dyspozycji pod adresem: office@angelbaby.pl, tel.730 347 155.

Brak opini

Klienci, którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zamykając to okno wyrażasz zgodę na zasadach określonych w Polityce Prywatności