Historia Angel Baby Polska rozpoczęła się od Dwóch Matek, Justyny Polki i Dessi Bułgarki. Poznałyśmy się kilka lat temu, ale nie po to, aby tworzyć wspólny biznes.

Szukałyśmy pomocy dla swoich synów, a natrafiłyśmy na siebie. Zwykła znajomość przerodziła się w przyjaźń.  Wzajemna pomoc w codziennym życiu, wymiana poglądów, w ostatecznej formie to tysiące zdań napisanych „po coś”. Dopiero po kilku latach, nasze rozmowy dały początek pomysłom, marzeniom, które ujrzały światło dzienne. Od przypadkowej znajomości, poprzez wspaniałą przyjaźń… do naszej współpracy.

To właśnie dzięki naszym synom, nasze drogi spotkały się. Anton i Szymek byli naszą motywacją do współpracy i inspiracją powstania w 2019 roku Angel Baby Polska.

Tak naprawdę Angel Baby Polska to cząstka Angel Baby na Świecie, ale zdążyliśmy wpisać się we wspólną historię czynienia dobra od samego początku naszej działalności w Polsce.

Historia Angel Baby sięga roku 2008, kiedy to dwóch entuzjastów i marzycieli, Dessi i Dimitar, stworzyli markę, z którą chcieli podbić Świat.
Wybraliśmy nazwę bez dużej oryginalności - nazwaliśmy firmę Angel Baby, od imienia  syna Dimitar - wtedy dziecko.
Wiele lat później Angel jest już nastolatkiem, a Anton jest dokładnie w wieku Angel, kiedy zaczynaliśmy.

Nie marzymy już o podboju Świata ... tylko jego niewielkiej części ... ale wciąż budzimy się rano z taką samą chęcią do pracy ... i nadal pracujemy z tą samą gorliwością i miłością ... .

Odkryj lub podążaj

Zawsze staraliśmy się opracować  i udoskonalić nowe produkty, które poprawią życie dzieci i ich rodziców.

W ten sposób w 2017 r. Angel Baby zdobyła najbardziej prestiżową nagrodę w świecie artykułów dla niemowląt i dzieci - nagrodę Kind und Jugend Innovation Award.

To nasz Oscar ... nasz złoty medal olimpijski…

My Skin Sensitive to seria ubrań, dla powstania, których inspiracją stał się Szymek, który zmagał się wtedy z AZS. Są one wykonane ze specjalnego materiału, w specjalny sposób, potraktowane specjalnym naturalnym środkiem przeciwbakteryjnym - zaprojektowane, aby pomóc niemowlętom i dzieciom z poważnymi problemami skórnymi.

Marzymy o dniu, w którym będziemy mieli siłę, by My Skin Sensitive mógł ujrzeć światło dzienne ..., ale nie marzymy o ich sprzedaży ..., marzymy o tym, aby je podarować ..., marzymy o złagodzeniu cierpienia tysięcy dzieci ..., marzymy, aby to był kolejny rozdział ŚPWIORKA Z MISJĄ.

Nasza Misja
Zawsze chcieliśmy, aby Angel Baby był czymś więcej niż produktem i etykietą.
Szczerze wierzymy, że “dobrze” nie znaczy więcej i  wychowujemy nasze dzieci w sposób wystarczający i umiarkowany.
Tak powstał Śpiworek z Misją ... naturalne rozszerzenie Angel Baby, w którym Twój zakup ma jeszcze inne znaczenie: czynić dobro!

Śpiworek z Misją funkcjonuje już od kilku lat w różnych krajach.

Nasza niesprawiedliwa zaleta

Naszą niesprawiedliwą zaletą jest to, że produkujemy. Większość firm pozwala innym robić to, co wymyśli, ponieważ jest to łatwiejsze.

Ale kiedy produkujesz, uczysz się produkować coraz lepiej. Uczysz się czuć. Uczysz się eliminować wady. Uczysz się opanowywać. Uczysz się doskonałości!


Talent pomaga

Ale przede wszystkim wymagana jest ciężka praca. Musisz poświęcić wiele godzin. Musisz nauczyć się swojego rzemiosła. To zajmuje wiele czasu. Lata,  w których dajesz więcej niż otrzymujesz.

To nie są łatwe lata. I nie muszą być takie.

Tak, talent pomaga! Ale talent to umiejętność pracy nad czymś, na mistrzowskim poziomie.

Cięcie i szycie wymaga dziesięcioleci doświadczenia, jakie nasze dziewczyny posiadają... nie ma skrótów, nie ma łatwiejszego sposobu!

Wierzymy w nasz zespół

Eksperyment The Bethlehem Steel Company z 1940 r. udowodnił, ile bloków żeliwnych można załadować do pociągu. Pierwszego dnia mężczyźni nie zatrzymali się na odpoczynek, dopóki nie załadowali 12,5 tony do południa. Jednak byli tak wyczerpani, że nie mogli już więcej załadować.

Następnego dnia mężczyźni pracowali 26 minut i odpoczywali 34 minuty, tj. odpoczywali dłużej niż pracowali. Załadowali 47 ton - prawie 4 razy więcej ... wbrew logice ...

Jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą krawiecką, która ma mniej niż 8 godzinny czas pracy…

Wierzymy w jakość

Dla nas jakość to nie tylko stosowanie najlepszych materiałów. Jest to nasza filozofia stojąca za wszystkim, co robimy: jak dbamy o nasz zespół, jak traktujemy naszych klientów, jak traktujemy siebie jako ludzi a na koniec jak prowadzimy działalność na naszej Planecie z ograniczoną ilością zasobów.

Jakość to także design. Robienie czegoś tak, aby zawsze było lubiane, jest rzadką umiejętnością. Większość rzeczy wyrzuca się nie dlatego, że są uszkodzone, ale dlatego, że są zużyte ...

Świetne produkty mają esencję i cel wykraczający poza ich funkcję. Funkcją zabawki jest bawić się nią. Jej istotą jest dostarczenie radości i przyjemności. Nic dziwnego, że czasami kochamy takie produkty. Stają się naszymi ulubionymi rzeczami. Tak, zawsze możemy kupić nową zabawkę. Ale niektórych rzeczy po prostu nie można zastąpić ...

Rzeczywiście, jakość tkwi w użytych materiałach. Coś, co możemy poczuć naszymi rękoma. Dobry produkt może być używany przez długi czas, gdy są w nim użyte najlepsze materiały. To oczywiście oczywiste! Ale na jakości również oszczędza większość producentów. A więc może nie jest to takie oczywiste ...

Masowa produkcja - tego nie robimy!

Codziennie idziemy do pracy, aby produkować najlepsze śpiworki, a nie tyle, ile to możliwe.

Robi jedną rzecz, ale robi to dobrze!

Produkujemy śpiworki. To wszystko, nic więcej. Bez rozproszenia. Z wyraźnym obrazem przyszłości.

Nie łudzimy się, że możemy być dobrzy we wszystkim.

Wierzymy, że tworzymy najlepsze śpiworki, do których jakości jesteśmy przekonani. Wybieramy najlepszą bawełnę z całej Europy, którą kroimy z troską i umiejętnością, a resztą zajmują się już nasze dziewczyny, które opanowały do perfekcji obsługę  maszyn do szycia.

Tylko dumny z wykonania podpisuje swoją pracę…

Produkt dodany do ulubionych
Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zamykając to okno wyrażasz zgodę na zasadach określonych w Polityce Prywatności