Produkty Angel Baby są wykonane z wielką dbałością o każdy szczegół, aby zaoferować produkt wysokiej jakości, spełniający najwyższe europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Nasze wzory i projekty są wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w połączeniu z najnowszymi trendami w przemyśle tekstylnym w produkcji artykułów dla niemowląt i dzieci. Z tego powodu gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo każdego z naszych produktów. Naszym głównym celem jest utrzymanie pełnej satysfakcji z naszych produktów.

Jeśli jednak zdecydujesz się odstąpić od zakupu i odesłać produkt/produkty, oczywiście masz do tego prawo. Zwróć jednak uwagę na nasze następujące wymagania:

- Produkt musi być w stanie nienaruszonym (przymierzony) -  z oryginalnie przypiętą metką, czysty, bez plam, dziur i otarć itp.).

- Produkt nie może być wyprany.

WAŻNE! Bezpośrednio przed odesłaniem produktu, bardzo prosimy o sprawdzenie jeszcze raz stanu oddawanego produktu. Jeśli powyższe wymagania nie zostały spełnione, będziemy zmuszeni odesłać produkt, a to generuje koszty dla Państwa, jak i dla nas. Prosimy również o staranne ponowne złożenie produktu i bezpieczne zapakowanie przesyłki.

Angel Baby zastrzega sobie prawo do zwrotu kwoty wpłaconej przez klienta po upewnieniu się, że powyższe wymagania zostały spełnione.

Koszty zwrotu są ponoszone przez klienta. Jeśli wystąpi problem lub błąd z naszej strony, dołożymy wszelkich starań, aby go naprawić, a zwrot nastąpi na nasz koszt.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: office@angelbaby.pl, tel. 730 347 155.

Produkt dodany do ulubionych
Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zamykając to okno wyrażasz zgodę na zasadach określonych w Polityce Prywatności